Výlet na zámek Jemniště – Zelená třída

Ve středu 29. 5. 2024 jsme se sešli v zelené třídě brzy ráno a v 7:20 jsme odcházeli na nádraží. Vláček nás odvezl do Postupic a my vyrazili směrem na zámek. Na cestu nám svítilo sluníčko a my jsme s malou zastávkou na občerstvení pomalu došli k zámku.

Navštívili jsme zámecký park s malým zvěřincem. V zahradě jsme si udělali piknik a pochutnali jsme si na dobrotách od maminky.

Cestou zpátky na nádraží jsme se zastavili v Lísku na dětském hřišti, kde si děti pohrály na písku, využily skluzavky, houpačky a hlavně lanovou dráhu, která se dětem moc líbila.

Sluníčko s námi putovalo i cestou vlakem zpátky do Vlašimi. Po návratu do školky se děti pustily do posledních dobrot, které ještě měly v batohu.